WYSTAWA MALARSTWA SŁAWY WRZEŚNIEWSKIEJ

Towarzystwo Przyjaciół Orłowa zaprasza na wyjątkowe spotkanie z autorką i jej malarstwem. Kilka poniżej przykładów obrazów Sławy Wrześniewskiej , które będzie można zobaczyć w realu na wystawie w Domku Żeromskiego w dniach wtorek, czwartek, piątek 18-21 kwietnia 2023 w godz. 16-18 (w środę godz. 12-14). Wstęp wolny, wejście od ul. Zacisznej.
Jeśli komuś wydaje się, że Domek Żeromskiego jest za mały na wystawę malarstwa, to niech przyjdzie i się przekona, że jest w błędzie. To będzie też okazja do spotkania oko w oko z autorem i jego dziełem przez kilka dni w tygodniu.
UWAGA. Środa będzie dniem dla uczniów i szkół, może nauczyciele wychowania plastycznego zechcą przyjść z klasą na wystawę w godz. 12-14. Autorka przez ostatnie kilkanaście lat prowadziła zajęcia z przedmiotu Visual Arts w ramach tak zwanej Matury Międzynarodowej, czyli programu International Baccalaureate (IB). Jedną ze składowych tego przedmiotu było dokonywanie szczegółowych analiz prac artystycznych, oczywiście w języku angielskim. Jeśli któryś z nauczycieli byłby zainteresowany przyprowadzić klasę do Domku Żeromskiego na takie zajęcia, serdecznie zapraszamy. Artystka chętnie przeprowadzi spotkanie z młodzieżą w języku angielskim, podczas którego mogliby się nauczyć nie tylko patrzeć na obrazy bardziej wnikliwie, ale także wyrazić swoje opinie w języku angielskim i poznać nowe słownictwo.

hdrpl